Nowo wyświęcony kapłan AwD

Szczęść Boże
wielką radością i szczęściem może cieszyć się nasza wspólnota,
gdyż w Katedrze Kieleckiej dn. 30.05.2026 został wyświęcony nowy kapłan ks. Damian.
Ks. Damian Biesiada jest członkiem wspólnoty Adoracja w Drodze i bardzo nas wspiera, przede wszystkim pracował dzielnie nad nowenną za kapłanów a w październiku 2025 roku, w nowennie o obmowie można było usłyszeć jego głos.
Niech Pan Bóg ks. Damiana błogosławi i prowadzi.
By do końca wytrwał przy Jego Kochającym Sercu.
Bóg zapłać że jesteś z nami.